Suport për blerje !
Ofertë!

ALN-1200 – Reflektor vertikal me 3 llampa dhe 3 nivele ngrohje 400 – 800 -1200 W

Çmimi origjinal qe: 4,600 L.Çmimi i tanishëm është: 3,990 L.

-13%

Reflektor vertikal me 3 llampa dhe 3 nivele ngrohje 400 – 800 -1200 W

ALN-1200 - Reflektor vertikal me 3 llampa dhe 3 nivele ngrohje 400 - 800 -1200 W 4,600 L Çmimi origjinal qe: 4,600 L.3,990 LÇmimi i tanishëm është: 3,990 L.
Brand:KEMPER

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Reflektor vertikal me 3 llampa dhe 3 nivele ngrohje 400 – 800 -1200 W

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “ALN-1200 – Reflektor vertikal me 3 llampa dhe 3 nivele ngrohje 400 – 800 -1200 W”