Suport për blerje !

HG2000385 – Ajerngrohese 2000W, 350?C/550?C

2,900 L

Ajerngrohese 2000W, 350?C/550?C

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
HG2000385 - Ajerngrohese 2000W, 350?C/550?C 2,900 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “HG2000385 – Ajerngrohese 2000W, 350?C/550?C”