Suport për blerje !
Ofertë!

AGSC50801 – Zinxhir motosharre 3/8’’, 0.043’’, 33 DH, 20cm

Çmimi origjinal qe: 1,200 L.Çmimi i tanishëm është: 990 L.

-18%

Zinxhir motosharre 3/8’’, 0.043’’, 33 DH, 20cm

AGSC50801 - Zinxhir motosharre 3/8’’, 0.043’’, 33 DH, 20cm 1,200 L Çmimi origjinal qe: 1,200 L.990 LÇmimi i tanishëm është: 990 L.
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Zinxhir motosharre 3/8’’, 0.043’’, 33 DH, 20cm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “AGSC50801 – Zinxhir motosharre 3/8’’, 0.043’’, 33 DH, 20cm”