Adaptor SDS
Vlerësuar me 0 nga 5

Adaptor SDS

950 L

Marka:INGCO

Adaptor SDS PLUS, M22x2, 350 mm


Kodi: HCBA13501

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Adaptor SDS”