ACS112501 Kompresor monofaze INGCO + BAH1010 Tub ajri spiral BORMANN
29,900 L 23,500 L Add to cart
Ofertë!

ACS112501 Kompresor monofaze INGCO + BAH1010 Tub ajri spiral BORMANN

23,500 L

-21%

Kompresor monofaze
silencioz pa vaj
Depozita 50 Lt
1.6 Hp, 8 Bar

+

Tub ajri spiral
me kapje te shpejte 10 m

23,900 L

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

ACS112501
Kompresor monofaze
silencioz pa vaj
Depozita 50 Lt
1.6 Hp, 8 Bar

+

BAH1010
Tub ajri spiral
me kapje te shpejte 10 m

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “ACS112501 Kompresor monofaze INGCO + BAH1010 Tub ajri spiral BORMANN”