Suport për blerje !
Ofertë!

9704931-24 -592XP Motosharre 24 24″ X-TOUGH

Çmimi origjinal qe: 145,770 L.Çmimi i tanishëm është: 129,000 L.

-12%

Përshkrim i produktit

Përjetoni fuqinë e gamës sonë të re të sharrës elektrike me benzinë 90cc! Husqvarna 592 XP® është zhvilluar për punonjësit profesionistë të kujdesit për pyjet dhe pemët, të cilët kërkojnë më të mirën në performancën e ngarkesave të rënda, funksionimin e besueshëm dhe manovrimin e balancuar mirë.

9704931-24 -592XP Motosharre 24 24" X-TOUGH 145,770 L Çmimi origjinal qe: 145,770 L.129,000 LÇmimi i tanishëm është: 129,000 L.
Brand:HUSQVARNA

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Me AutoTune 3.0, kjo sharrë elektrike me zinxhir fillon lehtësisht dhe funksionon në mënyrë optimale në të gjitha kushtet. Motori i fuqishëm X-Torq i kombinuar me zinxhirët X-Cut C85/C83 jep kapacitetin më të mirë të prerjes në klasë dhe fuqinë në peshë. Pajisur me shiritin X-Tough™ ose X-Tough™ Light, i disponueshëm nga 20″ deri në 36″.