Suport për blerje !
Ofertë!

9605101-93 – TC 242TX TRAKTOR GLOBAL

Çmimi origjinal qe: 1,095,000 L.Çmimi i tanishëm është: 750,000 L.

-32%

Përshkrim i produktit

Husqvarna TC 242TX është një traktor i fuqishëm dhe i rehatshëm, i zhvilluar për përdorim në kopshte me përmasa mesatare dhe të mëdha. Pajisur me kolektor të integruar 320 L të pasëm, me pedale, transmision hidrostatik dhe ngasje në kuvertë me atmosferë të ulët. BioClip® – ulje dhe ngritje nga sedilja luksoze 15″, dritat LED dhe timoni me buzë të buta.

 

9605101-93 - TC 242TX TRAKTOR GLOBAL 1,095,000 L Çmimi origjinal qe: 1,095,000 L.750,000 LÇmimi i tanishëm është: 750,000 L.
Brand:HUSQVARNA

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

TC 242TX
Art nr: 960 51 01-93
Gjerësia e prerjes 108 cm
Lartësia e prerjes maksimale 102 mm
Lartësia e prerjes min 38 mm
Rul i hundës Nr
Rrotat kundër skalpit 4

Emisioni
Emetimet e shkarkimit (CO2 EU V)
792 g/kWh

Metoda e drejtimit Me pedale
Shpejtësia përpara maksimum 6,7 km/h
Shpejtësia maksimumi mbrapa 3,5 km/h

Motorri
Zhvendosja e cilindrit 726 cm³
Prodhuesi i motorit/motorit Kawasaki
Emri i motorit Seria FR
Fuqia neto në rpm të paracaktuar Energjia 14,1 kW
Fuqia neto në rpm të paracaktuar 2600 rpm
Cilindrat 2
Gjeneratori 15 A
Fuqia/lloji i karburantit Benzine
Filtri i vajit Po

Pajisjet
Materiali i sediljes Vinyl
Parakolp tubi mbrojtës i pjesës së përparme
Matësi i orës i tipit Dixhital me intervale shërbimi të para-programuara
Lartësia e shpinës së sediljes e lartë 15″
Timoni i tipit Deluxe Overmolded
Koleksionisti i përfshirë

Transmetim
Lloji i transmisionit Hidrostatik
Prodhuesi i transmisionit Tuff Torq

Tingulli dhe zhurma
Niveli i fuqisë së zërit, i garantuar (LWA) 100 dB(A)
Niveli i presionit të zërit në veshin e operatorit 85 dB(A)