Suport për blerje !
Ofertë!

9599/0020 – Saracineske me Sfere 20 mm, me Rubinet te Kromuar

Çmimi origjinal qe: 1,200 L.Çmimi i tanishëm është: 990 L.

-18%

Saracineske me Sfere 20 mm, me Rubinet te Kromuar

9599/0020 - Saracineske me Sfere 20 mm, me Rubinet te Kromuar 1,200 L Çmimi origjinal qe: 1,200 L.990 LÇmimi i tanishëm është: 990 L.
Brand:PALAPLAST

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Saracineske me Sfere 20 mm, me Rubinet te Kromuar

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “9599/0020 – Saracineske me Sfere 20 mm, me Rubinet te Kromuar”