Suport për blerje !
Ofertë!

9598/0020 – Saracineske me Sfere 20 x 20, me Bisht Plastik

Çmimi origjinal qe: 350 L.Çmimi i tanishëm është: 290 L.

-17%

Saracineske me Sfere 20 x 20, me Bisht Plastik

9598/0020 - Saracineske me Sfere 20 x 20, me Bisht Plastik 350 L Çmimi origjinal qe: 350 L.290 LÇmimi i tanishëm është: 290 L.
Brand:PALAPLAST

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Saracineske me Sfere 20 x 20, me Bisht Plastik

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “9598/0020 – Saracineske me Sfere 20 x 20, me Bisht Plastik”