Suport për blerje !
Ofertë!

9302/0004 – Tape e shkurter me gomine 3/4” PN25 (10 cope)

Çmimi origjinal qe: 57 L.Çmimi i tanishëm është: 50 L.

-12%

Tape e shkurter me gomine 3/4” PN25 (10 cope)

9302/0004 - Tape e shkurter me gomine 3/4” PN25 (10 cope) 57 L Çmimi origjinal qe: 57 L.50 LÇmimi i tanishëm është: 50 L.
Brand:PALAPLAST

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Tape e shkurter me gomine 3/4” PN25 (10 cope)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “9302/0004 – Tape e shkurter me gomine 3/4” PN25 (10 cope)”