Suport për blerje !
Ofertë!

9301/0032 – Tape me Ngjitje Femer, 32 PN25 (50 cope)

Çmimi origjinal qe: 74 L.Çmimi i tanishëm është: 70 L.

-5%

Tape me Ngjitje Femer, 32 PN25 (50 cope)

9301/0032 - Tape me Ngjitje Femer, 32 PN25 (50 cope) 74 L Çmimi origjinal qe: 74 L.70 LÇmimi i tanishëm është: 70 L.
Brand:PALAPLAST

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Tape me Ngjitje Femer, 32 PN25 (50 cope)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “9301/0032 – Tape me Ngjitje Femer, 32 PN25 (50 cope)”