Suport për blerje !
Ofertë!

9271/2504 – Manikote Femer 25 x 3/4” PN25 (10 cope)

Çmimi origjinal qe: 350 L.Çmimi i tanishëm është: 290 L.

-17%

Manikote Femer 25 x 3/4” PN25 (10 cope)

9271/2504 - Manikote Femer 25 x 3/4” PN25 (10 cope) 350 L Çmimi origjinal qe: 350 L.290 LÇmimi i tanishëm është: 290 L.
Brand:PALAPLAST

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Manikote Femer 25 x 3/4” PN25 (10 cope)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “9271/2504 – Manikote Femer 25 x 3/4” PN25 (10 cope)”