Suport për blerje !
Ofertë!

9244/3205 – Manikote M/F, 32 x 1” PN25 (10 cope)

Çmimi origjinal qe: 770 L.Çmimi i tanishëm është: 690 L.

-10%

Manikote M/F, 32 x 1” PN25 (10 cope)

9244/3205 - Manikote M/F, 32 x 1” PN25 (10 cope) 770 L Çmimi origjinal qe: 770 L.690 LÇmimi i tanishëm është: 690 L.
Brand:PALAPLAST

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Manikote M/F, 32 x 1” PN25 (10 cope)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “9244/3205 – Manikote M/F, 32 x 1” PN25 (10 cope)”