Suport për blerje !
Ofertë!

9243/3225 – Monikote Reduksion 32 x 25 PN25 (10 cope)

Çmimi origjinal qe: 94 L.Çmimi i tanishëm është: 80 L.

-15%

Monikote Reduksion 32 x 25 PN25 (10 cope)

9243/3225 - Monikote Reduksion 32 x 25 PN25 (10 cope) 94 L Çmimi origjinal qe: 94 L.80 LÇmimi i tanishëm është: 80 L.
Brand:PALAPLAST

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Monikote Reduksion 32 x 25 PN25 (10 cope)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “9243/3225 – Monikote Reduksion 32 x 25 PN25 (10 cope)”