Suport për blerje !
Ofertë!

9243/3220 – Monikote Reduksion 32 x 20 PN25 (10 cope)

Çmimi origjinal qe: 90 L.Çmimi i tanishëm është: 80 L.

-11%

Monikote Reduksion 32 x 20 PN25 (10 cope)

9243/3220 - Monikote Reduksion 32 x 20 PN25 (10 cope) 90 L Çmimi origjinal qe: 90 L.80 LÇmimi i tanishëm është: 80 L.
Brand:PALAPLAST

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Monikote Reduksion 32 x 20 PN25 (10 cope)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “9243/3220 – Monikote Reduksion 32 x 20 PN25 (10 cope)”