Suport për blerje !
Ofertë!

9242/3220 – Manikote reduksion M-F, 32 x 20 PN25 (40 cope)

Çmimi origjinal qe: 54 L.Çmimi i tanishëm është: 50 L.

-7%

Manikote reduksion M-F, 32 x 20 PN25 (40 cope)

9242/3220 - Manikote reduksion M-F, 32 x 20 PN25 (40 cope) 54 L Çmimi origjinal qe: 54 L.50 LÇmimi i tanishëm është: 50 L.
Brand:PALAPLAST

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Manikote reduksion M-F, 32 x 20 PN25 (40 cope)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “9242/3220 – Manikote reduksion M-F, 32 x 20 PN25 (40 cope)”