Suport për blerje !
Ofertë!

9242/2520 – Manikote reduksion M-F, 25 x 20 PN25 (40 cope)

Çmimi origjinal qe: 47 L.Çmimi i tanishëm është: 45 L.

-4%

Manikote reduksion M-F, 25 x 20 PN25 (40 cope)

9242/2520 - Manikote reduksion M-F, 25 x 20 PN25 (40 cope) 47 L Çmimi origjinal qe: 47 L.45 LÇmimi i tanishëm është: 45 L.
Brand:PALAPLAST

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Manikote reduksion M-F, 25 x 20 PN25 (40 cope)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “9242/2520 – Manikote reduksion M-F, 25 x 20 PN25 (40 cope)”