Suport për blerje !
Ofertë!

9181/2003 – Brryl cift 20 x ½” PN25

Çmimi origjinal qe: 560 L.Çmimi i tanishëm është: 490 L.

-13%

Brryl cift 20 x ½” PN25

9181/2003 - Brryl cift 20 x ½” PN25 560 L Çmimi origjinal qe: 560 L.490 LÇmimi i tanishëm është: 490 L.
Brand:PALAPLAST

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Brryl cift 20 x ½” PN25

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “9181/2003 – Brryl cift 20 x ½” PN25”