Suport për blerje !
Ofertë!

9130/0032 – Ti Lisho 32 x 32 x 32 90°, PN25 (15 cope)

Çmimi origjinal qe: 77 L.Çmimi i tanishëm është: 65 L.

-16%

Ti Lisho 32 x 32 x 32 90°, PN25 (15 cope)

9130/0032 - Ti Lisho 32 x 32 x 32 90°, PN25 (15 cope) 77 L Çmimi origjinal qe: 77 L.65 LÇmimi i tanishëm është: 65 L.
Brand:PALAPLAST

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Ti Lisho 32 x 32 x 32 90°, PN25 (15 cope)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “9130/0032 – Ti Lisho 32 x 32 x 32 90°, PN25 (15 cope)”