Suport për blerje !
Ofertë!

9093/3205 – Brryl F/M 90°, 32 x 1” PN25 (10 cope)

Çmimi origjinal qe: 690 L.Çmimi i tanishëm është: 590 L.

-14%

Brryl F/M 90°, 32 x 1” PN25 (10 cope)

9093/3205 - Brryl F/M 90°, 32 x 1” PN25 (10 cope) 690 L Çmimi origjinal qe: 690 L.590 LÇmimi i tanishëm është: 590 L.
Brand:PALAPLAST

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Brryl F/M 90°, 32 x 1” PN25 (10 cope)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “9093/3205 – Brryl F/M 90°, 32 x 1” PN25 (10 cope)”