Suport për blerje !
Ofertë!

9091/2504 – Brryl F/F 90°, 25 x 3/4” PN25 (10 cope)

Çmimi origjinal qe: 320 L.Çmimi i tanishëm është: 290 L.

-9%

Brryl F/F 90°, 25 x 3/4” PN25 (10 cope)

9091/2504 - Brryl F/F 90°, 25 x 3/4” PN25 (10 cope) 320 L Çmimi origjinal qe: 320 L.290 LÇmimi i tanishëm është: 290 L.
Brand:PALAPLAST

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Brryl F/F 90°, 25 x 3/4” PN25 (10 cope)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “9091/2504 – Brryl F/F 90°, 25 x 3/4” PN25 (10 cope)”