Suport për blerje !
Ofertë!

89424 – Fije motokose 2.4 mm x 15m profil yll

Çmimi origjinal qe: 180 L.Çmimi i tanishëm është: 165 L.

-8%

Fije motokose 2.4 mm x 15m profil yll

89424 - Fije motokose 2.4 mm x 15m profil yll 180 L Çmimi origjinal qe: 180 L.165 LÇmimi i tanishëm është: 165 L.
Brand:FLO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Fije motokose 2.4 mm x 15m profil yll

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “89424 – Fije motokose 2.4 mm x 15m profil yll”