Suport për blerje !
Ofertë!

89422 – Fije motokose 1.6mm x 15m profil yll

Çmimi origjinal qe: 120 L.Çmimi i tanishëm është: 99 L.

-18%

Fije motokose 1.6mm x 15m profil yll

89422 - Fije motokose 1.6mm x 15m profil yll 120 L Çmimi origjinal qe: 120 L.99 LÇmimi i tanishëm është: 99 L.
Brand:FLO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Fije motokose 1.6mm x 15m profil yll

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “89422 – Fije motokose 1.6mm x 15m profil yll”