Suport për blerje !
Ofertë!

89272 – Sperkates plastik 1/2” 360 grade 14m

Çmimi origjinal qe: 310 L.Çmimi i tanishëm është: 290 L.

-6%

Sperkates plastik 1/2” 360 grade 14m

89272 - Sperkates plastik 1/2'' 360 grade 14m 310 L Çmimi origjinal qe: 310 L.290 LÇmimi i tanishëm është: 290 L.
Brand:FLO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Sperkates plastik 1/2” 360 grade 14m

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “89272 – Sperkates plastik 1/2” 360 grade 14m”