Suport për blerje !
Ofertë!

88784 – Pusete plastike per sistem vaditje 14″ katrore

Çmimi origjinal qe: 4,400 L.Çmimi i tanishëm është: 3,990 L.

-9%

Pusete plastike per sistem vaditje 14″ katrore

88784 - Pusete plastike per sistem vaditje 14" katrore 4,400 L Çmimi origjinal qe: 4,400 L.3,990 LÇmimi i tanishëm është: 3,990 L.
Brand:FLO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Pusete plastike per sistem vaditje 14″ katrore

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “88784 – Pusete plastike per sistem vaditje 14″ katrore”