Suport për blerje !
Ofertë!

88783 – Pusete plastike per sistem vaditje 12″ katrore

Çmimi origjinal qe: 4,200 L.Çmimi i tanishëm është: 3,500 L.

-17%

Pusete plastike per sistem vaditje 12″ katrore

88783 - Pusete plastike per sistem vaditje 12" katrore 4,200 L Çmimi origjinal qe: 4,200 L.3,500 LÇmimi i tanishëm është: 3,500 L.
Brand:FLO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Pusete plastike per sistem vaditje 12″ katrore

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “88783 – Pusete plastike per sistem vaditje 12″ katrore”