Suport për blerje !
Ofertë!

88780 – Pusete plastike per sistem vaditje 10″ e rrumbullaket

Çmimi origjinal qe: 1,400 L.Çmimi i tanishëm është: 1,290 L.

-8%

Pusete plastike per sistem vaditje 10″ e rrumbullaket

88780 - Pusete plastike per sistem vaditje 10" e rrumbullaket 1,400 L Çmimi origjinal qe: 1,400 L.1,290 LÇmimi i tanishëm është: 1,290 L.
Brand:FLO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Pusete plastike per sistem vaditje 10″ e rrumbullaket

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “88780 – Pusete plastike per sistem vaditje 10″ e rrumbullaket”