Suport për blerje !
Ofertë!

75921 – Mishelator kuzhine me ngrohje uji 3000W, 60°C ne 5 sec

Çmimi origjinal qe: 3,700 L.Çmimi i tanishëm është: 3,500 L.

-5%

Mishelator kuzhine me ngrohje uji 3000W, 60°C ne 5 sec

75921 - Mishelator kuzhine me ngrohje uji 3000W, 60°C ne 5 sec 3,700 L Çmimi origjinal qe: 3,700 L.3,500 LÇmimi i tanishëm është: 3,500 L.
Brand:FALA

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Mishelator kuzhine me ngrohje uji 3000W, 60°C ne 5 sec

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “75921 – Mishelator kuzhine me ngrohje uji 3000W, 60°C ne 5 sec”