Suport për blerje !
Ofertë!

75853 – Rubinet lavapjate me qafe te gjate I zi

Çmimi origjinal qe: 4,200 L.Çmimi i tanishëm është: 3,990 L.

-5%

Rubinet lavapjate me qafe te gjate I zi

75853 - Rubinet lavapjate me qafe te gjate I zi 4,200 L Çmimi origjinal qe: 4,200 L.3,990 LÇmimi i tanishëm është: 3,990 L.
Brand:FALA

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Rubinet lavapjate me qafe te gjate I zi

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “75853 – Rubinet lavapjate me qafe te gjate I zi”