Suport për blerje !
Ofertë!

75816 – Mishelator dushi RETRO BLACK 3 me 1 koke dushi

Çmimi origjinal qe: 9,600 L.Çmimi i tanishëm është: 8,900 L.

-7%

Mishelator dushi RETRO BLACK 3 me 1 koke dushi

75816 - Mishelator dushi RETRO BLACK 3 me 1 koke dushi 9,600 L Çmimi origjinal qe: 9,600 L.8,900 LÇmimi i tanishëm është: 8,900 L.
Brand:FALA

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Mishelator dushi RETRO BLACK 3 me 1 koke dushi

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “75816 – Mishelator dushi RETRO BLACK 3 me 1 koke dushi”