Suport për blerje !
Ofertë!

75815 – Mishelator lavamani I gjate RETRO BLACK 24cm

Çmimi origjinal qe: 11,000 L.Çmimi i tanishëm është: 9,500 L.

-14%

Mishelator lavamani I gjate RETRO BLACK 24cm

75815 - Mishelator lavamani I gjate RETRO BLACK 24cm 11,000 L Çmimi origjinal qe: 11,000 L.9,500 LÇmimi i tanishëm është: 9,500 L.
Brand:FALA

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Mishelator lavamani I gjate RETRO BLACK 24cm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “75815 – Mishelator lavamani I gjate RETRO BLACK 24cm”