Suport për blerje !
Ofertë!

75813 – Salishent dushi RETRO BLACK klasik me 2 koka 95-130 cm

Çmimi origjinal qe: 23,000 L.Çmimi i tanishëm është: 19,900 L.

-13%

Salishent dushi RETRO BLACK klasik me 2 koka 95-130 cm

75813 - Salishent dushi RETRO BLACK klasik me 2 koka 95-130 cm 23,000 L Çmimi origjinal qe: 23,000 L.19,900 LÇmimi i tanishëm është: 19,900 L.
Brand:FALA

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Salishent dushi RETRO BLACK klasik me 2 koka 95-130 cm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “75813 – Salishent dushi RETRO BLACK klasik me 2 koka 95-130 cm”