Suport për blerje !
Ofertë!

75806 – Mishelator parukerie Inoxi me koke dushi te zgjatshme Steely

Çmimi origjinal qe: 7,800 L.Çmimi i tanishëm është: 6,900 L.

-12%

Mishelator parukerie Inoxi me koke dushi te zgjatshme Steely

75806 - Mishelator parukerie Inoxi me koke dushi te zgjatshme Steely 7,800 L Çmimi origjinal qe: 7,800 L.6,900 LÇmimi i tanishëm është: 6,900 L.
Brand:FALA

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Mishelator parukerie Inoxi me koke dushi te zgjatshme Steely

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “75806 – Mishelator parukerie Inoxi me koke dushi te zgjatshme Steely”