Suport për blerje !
Ofertë!

75803 – Mishelator lavamani Inox Steely 14cm

Çmimi origjinal qe: 5,300 L.Çmimi i tanishëm është: 4,500 L.

-15%

Mishelator lavamani Inox Steely 14cm

75803 - Mishelator lavamani Inox Steely 14cm 5,300 L Çmimi origjinal qe: 5,300 L.4,500 LÇmimi i tanishëm është: 4,500 L.
Brand:FALA

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Mishelator lavamani Inox Steely 14cm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “75803 – Mishelator lavamani Inox Steely 14cm”