Suport për blerje !
Ofertë!

75802 – Mishelator lavamani Inox Steely 11.5cm

Çmimi origjinal qe: 4,600 L.Çmimi i tanishëm është: 3,900 L.

-15%

Mishelator lavamani Inox Steely 11.5cm

75802 - Mishelator lavamani Inox Steely 11.5cm 4,600 L Çmimi origjinal qe: 4,600 L.3,900 LÇmimi i tanishëm është: 3,900 L.
Brand:FALA

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Mishelator lavamani Inox Steely 11.5cm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “75802 – Mishelator lavamani Inox Steely 11.5cm”