Suport për blerje !
Ofertë!

75801 – Mishelator lavamani Inox Steely 17.5cm

Çmimi origjinal qe: 3,500 L.Çmimi i tanishëm është: 3,200 L.

-9%

Mishelator lavamani Inox Steely 17.5cm

75801 - Mishelator lavamani Inox Steely 17.5cm 3,500 L Çmimi origjinal qe: 3,500 L.3,200 LÇmimi i tanishëm është: 3,200 L.
Brand:FALA

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Mishelator lavamani Inox Steely 17.5cm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “75801 – Mishelator lavamani Inox Steely 17.5cm”