Suport për blerje !
Ofertë!

75718 – Mishelator lavamani Inox 17.5cm

Çmimi origjinal qe: 4,100 L.Çmimi i tanishëm është: 3,500 L.

-15%

Mishelator lavamani Inox 17.5cm

75718 - Mishelator lavamani Inox 17.5cm 4,100 L Çmimi origjinal qe: 4,100 L.3,500 LÇmimi i tanishëm është: 3,500 L.
Brand:FALA

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Mishelator lavamani Inox 17.5cm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “75718 – Mishelator lavamani Inox 17.5cm”