Suport për blerje !
Ofertë!

75716 – Mishelator kuzhine Inoxi Steely 37cm

Çmimi origjinal qe: 4,200 L.Çmimi i tanishëm është: 3,690 L.

-12%

Mishelator kuzhine Inoxi Steely 37cm

75716 - Mishelator kuzhine Inoxi Steely 37cm 4,200 L Çmimi origjinal qe: 4,200 L.3,690 LÇmimi i tanishëm është: 3,690 L.
Brand:FALA

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Mishelator kuzhine Inoxi Steely 37cm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “75716 – Mishelator kuzhine Inoxi Steely 37cm”