Suport për blerje !
Ofertë!

75665 – Salishent dushi Inoxi katror Steely 87-131 cm

Çmimi origjinal qe: 19,000 L.Çmimi i tanishëm është: 16,900 L.

-11%

Salishent dushi Inoxi katror Steely 87-131 cm

75665 - Salishent dushi Inoxi katror Steely 87-131 cm 19,000 L Çmimi origjinal qe: 19,000 L.16,900 LÇmimi i tanishëm është: 16,900 L.
Brand:FALA

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Salishent dushi Inoxi katror Steely 87-131 cm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “75665 – Salishent dushi Inoxi katror Steely 87-131 cm”