Suport për blerje !
Ofertë!

75652 – Zorre dushi inoxi I bardhe 1.5m

Çmimi origjinal qe: 510 L.Çmimi i tanishëm është: 450 L.

-12%

Zorre dushi inoxi I bardhe 1.5m

75652 - Zorre dushi inoxi I bardhe 1.5m 510 L Çmimi origjinal qe: 510 L.450 LÇmimi i tanishëm është: 450 L.
Brand:FALA

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Zorre dushi inoxi I bardhe 1.5m

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “75652 – Zorre dushi inoxi I bardhe 1.5m”