Suport për blerje !
Ofertë!

75647 – Zorre dushi inox I kromuar 2m

Çmimi origjinal qe: 390 L.Çmimi i tanishëm është: 350 L.

-10%

Zorre dushi inox I kromuar 2m

75647 - Zorre dushi inox I kromuar 2m 390 L Çmimi origjinal qe: 390 L.350 LÇmimi i tanishëm është: 350 L.
Brand:FALA

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Zorre dushi inox I kromuar 2m

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “75647 – Zorre dushi inox I kromuar 2m”