Suport për blerje !
Ofertë!

75484 – Pilete lavamani metalik G5/4 I kromuar

Çmimi origjinal qe: 1,100 L.Çmimi i tanishëm është: 950 L.

-14%

Pilete lavamani metalik G5/4 I kromuar

75484 - Pilete lavamani metalik G5/4 I kromuar 1,100 L Çmimi origjinal qe: 1,100 L.950 LÇmimi i tanishëm është: 950 L.
Brand:FALA

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Pilete lavamani metalik G5/4 I kromuar

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “75484 – Pilete lavamani metalik G5/4 I kromuar”