Suport për blerje !
Ofertë!

75483 – Pilete lavamani plastik G5/4

Çmimi origjinal qe: 420 L.Çmimi i tanishëm është: 350 L.

-17%

Pilete lavamani plastik G5/4

75483 - Pilete lavamani plastik G5/4 420 L Çmimi origjinal qe: 420 L.350 LÇmimi i tanishëm është: 350 L.
Brand:FALA

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Pilete lavamani plastik G5/4

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “75483 – Pilete lavamani plastik G5/4”