Suport për blerje !
Ofertë!

75372 – Pilete dushi horizontale me vrima 80 CM

Çmimi origjinal qe: 9,000 L.Çmimi i tanishëm është: 7,500 L.

-17%

Pilete dushi horizontale me vrima 80 CM

75372 - Pilete dushi horizontale me vrima 80 CM 9,000 L Çmimi origjinal qe: 9,000 L.7,500 LÇmimi i tanishëm është: 7,500 L.
Brand:FALA

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Pilete dushi horizontale me vrima 80 CM

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “75372 – Pilete dushi horizontale me vrima 80 CM”