Suport për blerje !
Ofertë!

75370 – Pilete dushi horizontale me vrima 60 CM

Çmimi origjinal qe: 6,500 L.Çmimi i tanishëm është: 5,900 L.

-9%

Pilete dushi horizontale me vrima 60 CM

75370 - Pilete dushi horizontale me vrima 60 CM 6,500 L Çmimi origjinal qe: 6,500 L.5,900 LÇmimi i tanishëm është: 5,900 L.
Brand:FALA

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Pilete dushi horizontale me vrima 60 CM

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “75370 – Pilete dushi horizontale me vrima 60 CM”