Suport për blerje !
Ofertë!

75366 – Pilete dushi horizontale 90 CM

Çmimi origjinal qe: 9,000 L.Çmimi i tanishëm është: 7,900 L.

-12%

Pilete dushi horizontale 90 CM

75366 - Pilete dushi horizontale 90 CM 9,000 L Çmimi origjinal qe: 9,000 L.7,900 LÇmimi i tanishëm është: 7,900 L.
Brand:FALA

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Pilete dushi horizontale 90 CM

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “75366 – Pilete dushi horizontale 90 CM”