Suport për blerje !
Ofertë!

75365 – Pilete dushi horizontale 80 CM

Çmimi origjinal qe: 8,600 L.Çmimi i tanishëm është: 7,500 L.

-13%

Pilete dushi horizontale 80 CM

75365 - Pilete dushi horizontale 80 CM 8,600 L Çmimi origjinal qe: 8,600 L.7,500 LÇmimi i tanishëm është: 7,500 L.
Brand:FALA

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Pilete dushi horizontale 80 CM

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “75365 – Pilete dushi horizontale 80 CM”