Suport për blerje !
Ofertë!

75364 – Pilete dushi horizontale 70 CM

Çmimi origjinal qe: 8,100 L.Çmimi i tanishëm është: 6,900 L.

-15%

Pilete dushi horizontale 70 CM

75364 - Pilete dushi horizontale 70 CM 8,100 L Çmimi origjinal qe: 8,100 L.6,900 LÇmimi i tanishëm është: 6,900 L.
Brand:FALA

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Pilete dushi horizontale 70 CM

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “75364 – Pilete dushi horizontale 70 CM”