Suport për blerje !
Ofertë!

75361 – Pilete dushi horizontale 40 CM

Çmimi origjinal qe: 5,500 L.Çmimi i tanishëm është: 4,690 L.

-15%

Pilete dushi horizontale 40 CM

75361 - Pilete dushi horizontale 40 CM 5,500 L Çmimi origjinal qe: 5,500 L.4,690 LÇmimi i tanishëm është: 4,690 L.
Brand:FALA

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Pilete dushi horizontale 40 CM

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “75361 – Pilete dushi horizontale 40 CM”