Suport për blerje !
Ofertë!

75336 – Pilete dushi horizontale katrore 250X250 MM

Çmimi origjinal qe: 6,300 L.Çmimi i tanishëm është: 5,900 L.

-6%

Pilete dushi horizontale katrore 250X250 MM

75336 - Pilete dushi horizontale katrore 250X250 MM 6,300 L Çmimi origjinal qe: 6,300 L.5,900 LÇmimi i tanishëm është: 5,900 L.
Brand:FALA

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Pilete dushi horizontale katrore 250X250 MM

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “75336 – Pilete dushi horizontale katrore 250X250 MM”